Publications Office of the EU
Franza-Créteil: Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Créteil: Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati

  • Ippubblikat
    18/02/2019
  • Skadenza
    18/03/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    18/03/2019
  • Aġġudikat
    24/04/2019
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
CROUS de l'académie de Créteil
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR10 Île de France
Post tax-xerrej
NUTS code: FR10 Île de France
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
15000000 Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,083,955.69 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
19-1014-42
Deskrizzjoni

La présente consultation est passée en vue de conclure un marché ayant pour objet la fourniture de pains frais à sandwichs dans les restaurants et cafétérias des CROUS des académies de Créteil, Paris et Versailles.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: C.R.O.U.S. de l'académie de Créteil
Indirizz postali: 70 avenue du Général de Gaulle
Belt: Créteil
Kodiċi NUTS: FR10
Kodiċi postali: 94010
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: http://www.crous-creteil.fr/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/03/2019 14:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

15000000 - Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati

15811000 - Prodotti mill-ħobż

15810000 - Prodotti tal-ħobż, oġġetti friski mill-għaġina u kejkijiet

15800000 - Diversi prodotti ta' l-ikel

Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
6,083,955.69 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SAS France Pain
Indirizz postali: 121-125 rue Danielle Casanova
Belt: Saint-Denis
Kodiċi postali: 93200
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.