Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Groß-Gerau: Trasport tal-passiġġieri mhux fuq rotta skedata - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Groß-Gerau: Trasport tal-passiġġieri mhux fuq rotta skedata

  • Ippubblikat
    26/05/2023
  • Skadenza
    26/06/2023
  • Ikkanċellat
    24/07/2023
  • Illum
    06/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Kommunales Vergabezentrum Kreis Groß-Gerau für Kreis Groß-Gerau
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE717 Groß-Gerau
Post tax-xerrej
NUTS code: DE717 Groß-Gerau
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
60140000 Trasport tal-passiġġieri mhux fuq rotta skedata
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
23/149_
Deskrizzjoni

Beförderungsleistung von Schüler*innen aus dem Kreis Groß-Gerau zur Peter-Josef-Briefs-Schule in Hochheim am Main

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Kommunales Vergabezentrum Kreis Groß-Gerau für Kreis Groß-Gerau
Indirizz postali: Wilhelm-Seipp-Str. 4
Belt: Groß-Gerau
Kodiċi NUTS: DE717
Kodiċi postali: 64521
Pajjiż: DEU
Indirizz prinċipali: www.kreisgg.de
Elettronika permezz ta’:
https://www.vergabe24.de/vergabeunterlagen/54321-Tender-188477e5298-2be2edf2f21cd676
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one lot only
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/06/2023 10:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.