Publications Office of the EU
Franza-Montauban: Xogħlijiet tat-toroq - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Montauban: Xogħlijiet tat-toroq

  • Aġġudikat
    08/09/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
DEPARTEMENT DE TARN ET GARONNE
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRJ28 Tarn-et-Garonne
Post tax-xerrej
NUTS code: FRJ28 Tarn-et-Garonne
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45233140 Xogħlijiet tat-toroq
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
324,932.50 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2021062
Deskrizzjoni

Reprofilage en matériaux enrobés à chaud : 1 050 Tonnes
bbtm au bitume modifié : 900 Tonnes
bbsg au bitume modifié : 250 Tonnes

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
324,932.50 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: EUROVIA MIDI-PYRENEES
Indirizz postali: 1649 avenue d'Italie
Belt: Montauban
Kodiċi postali: 82000
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.