Publications Office of the EU
il-Polonja-Nowy Wiśnicz: Servizzi tat-tindif tal-borra - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Nowy Wiśnicz: Servizzi tat-tindif tal-borra

  • Ippubblikat
    26/07/2019
  • Skadenza
    03/09/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    03/09/2019
  • Aġġudikat
    02/10/2019
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Powiatowy Zarząd Dróg w Bochni z siedzibą w Nowym Wiśniczu
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL217 Tarnowski
Post tax-xerrej
NUTS code: PL217 Tarnowski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90620000 Servizzi tat-tindif tal-borra
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,464,664.84 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
8
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZP.271.10.2019
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z kompleksowym zimowym utrzymaniem dróg powiatowych położonych na terenie powiatu bocheńskiego w sezonie zimowym 2019/2020, zwanym dalej ZUD, zgodnie z załączonymi wykazami dróg. Łączna orientacyjna długość dróg objętych zamówieniem wynosi 287,5 km, a łączna długość chodników objętych zamówieniem wynosi 68,875 km (przy 1,5 metrowej szerokości odśnieżania). Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części - rejonów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Powiatowy Zarząd Dróg w Bochni z siedzibą w Nowym Wiśniczu
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: ZP.271.10.2019
Indirizz postali: ul. Limanowska 11
Belt: Nowy Wiśnicz
Kodiċi NUTS: PL217
Kodiċi postali: 32-720
Pajjiż: POL
Indirizz prinċipali: http://www.pzd.bochnia.pl
Elettronika permezz ta’:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
03/09/2019 11:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.