Publications Office of the EU
Franza-Montpellier: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' mejns għat-tisħin distrettwali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Montpellier: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' mejns għat-tisħin distrettwali

  • Ippubblikat
    22/06/2023
  • Skadenza
    28/07/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    31/07/2023
  • Illum
    31/08/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
s.e.r.m
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRJ13 Hérault
Post tax-xerrej
NUTS code: FRJ13 Hérault
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45232140 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' mejns għat-tisħin distrettwali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
5RN21 T23.01
Deskrizzjoni

accord-Cadre à bons de commande - travaux de création du réseau de chaleur du Nord de Montpellier

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2023_t4Vlq_-LSE
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
31/07/2023 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.