Publications Office of the EU
l-Italja-Ruma: Bibien - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Ruma: Bibien

  • Ippubblikat
    13/10/2020
  • Skadenza
    18/11/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    26/11/2020
  • Aġġudikat
    16/09/2021
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Trenitalia S.p.A. - Direzione Acquisti
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: IT Italia
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
44221200 Bibien
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
820,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
653,427.68 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
7900565
Deskrizzjoni

Fornitura e posa in opera di portoni presso le OMC di Napoli S.M.L.B., Voghera e Rimini - LOTTO n. 1 Fornitura e posa in opera di n. 88 portoni vetrati a libro, n. 6 portoni a due battenti vetrati e n. 12 porte ad impacchettamento rapido presso l’OMC di Napoli S.M.L.B.. – LOTTO n. 2 Fornitura e posa in opera di n. 16 portoni a libro presso l’OMC di Voghera. – LOTTO n. 3 Fornitura e posa in opera di n. 5 portoni motorizzati presso l’OMC di Rimini.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Trenitalia SpA — direzione Acquisti
Indirizz postali: piazza della Croce Rossa 1
Belt: Roma
Kodiċi NUTS: IT
Kodiċi postali: 00161
Pajjiż: ITA
Indirizz prinċipali: www.acquistionline.trenitalia.it
Elettronika permezz ta’:
www.acquistionline.trenitalia.it
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/11/2020 10:30
Xerrejja
Gara a procedura aperta, interamente gestita con sistemi telematici, per la fornitura e posa in opera di n. 16 portoni a libro presso l’OMC di Voghera – LOTTO n. 2.
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.