Publications Office of the EU
Servicios y Suministros para las Fiestas de Navidad de Novelda (Desarrollo y ejecución de actuaciones y actividades; y alquiler de carrozas para la Cabalgata de Reyes Magos) 2 Lotes - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicios y Suministros para las Fiestas de Navidad de Novelda (Desarrollo y ejecución de actuaciones y actividades; y alquiler de carrozas para la Cabalgata de Reyes Magos) 2 Lotes

  • Ippubblikat
    13/08/2025
  • Skadenza
    21/08/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    30/09/2025
  • Illum
    02/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Novelda
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79952000 Servizzi ta' avvenimenti
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
269,619.84 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
2025/4334M
Deskrizzjoni

De conformidad con la cláusula 1 del PCAP

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=MAFmhI%2F1Idg4NavIWzMcHA%3D%3D
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=MAFmhI%2F1Idg4NavIWzMcHA%3D%3D
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
30/09/2025 12:44
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.