Publications Office of the EU
Spanja-Cuenca: Servizzi ta' tneħħija ta' ħama - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Cuenca: Servizzi ta' tneħħija ta' ħama

  • Ippubblikat
    06/08/2016
  • Skadenza
    19/09/2016
  • Aġġudikat
    12/12/2016
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES España
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90513600 Servizzi ta' tneħħija ta' ħama
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
432,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
168,894.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
CA01/16
Deskrizzjoni

Servicio de retirada de lodos biológicos de la EDAR de Cuenca y su aplicación agrícola.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Indirizz postali: Plaza de España, s/n
Belt: Cuenca
Kodiċi postali: 16001
Pajjiż: ESP
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not specified
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
432,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
168,894.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Aquambiente Servicios para el Sector del Agua, S.A.U.
Indirizz postali:
Belt:
Kodiċi postali:
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.