Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Kassel: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' trunk road - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Kassel: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' trunk road

  • Ippubblikat
    21/02/2019
  • Skadenza
    21/03/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    21/03/2019
  • Aġġudikat
    15/05/2019
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Hessen Mobil Straßen- und Verkehrsmanagement Kassel
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE735 Schwalm-Eder-Kreis
Post tax-xerrej
NUTS code: DE731 Kassel, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45233124 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' trunk road
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,303,133.95 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
VG-0522-2019-0025
Deskrizzjoni

— ca. 500 m2 Herstellen einer neuen Mittelstreifenüberfahrt;
— ca. 7 400 m2 Standspursanierung;
— ca. 400 m2 Hangrutschbeseitigung;
— ca. 15 600 m2 Bankette aufnehmen u. wieder herstellen;
— ca. 18 400 m3 Bit. Befestigung aufnehmen;
— ca. 3. 500 m3 Boden bzw. Fels lös. u. weiterverw.;
— ca. 4 500 m3 Frostschutzschichten herstellen;
— ca. 57 000 m2 Verfestigung der Frostschutzschichten herstellen;
— ca. 56 000 m2 Asphalttragschichten, Asphaltbinderschichten, Asphaltdeckschichten in Fahrbahnen der BAB A 7;
— ca. 56 000 m2 Asphaltbinderschichten, Asphaltdeckschichten als kompakte Asphaltbefestigung;
— ca. 3 000 m2 Grundh. Fahrbahnerneuerung in der AS Melsungen;
— ca. 5 200 m Entwässerungskanalleitungen DN 300 bis DN 600 aufn. und wieder herstellen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Hessen Mobil Straßen- und Verkehrsmanagement Kassel
Indirizz postali: Untere Königsstraße 95
Belt: Kassel
Kodiċi NUTS: DE731
Kodiċi postali: 34117
Pajjiż: DEU
Indirizz prinċipali: https://vergabe.hessen.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
21/03/2019 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
5,303,133.95 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Stutz GmbH
Indirizz postali: Kemmeröder Straße 2
Belt: Kirchheim-Kemmerode
Kodiċi postali: 36275
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.