Publications Office of the EU
Gestion téléphonique de demandes de soins non programmés sur le territoire d'Evreux Portes de Normandie - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Gestion téléphonique de demandes de soins non programmés sur le territoire d'Evreux Portes de Normandie

  • Ippubblikat
    12/08/2024
  • Skadenza
    17/09/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    18/09/2024
  • Aġġudikat
    07/01/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Communauté d'agglomération Evreux Portes Normandie
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FRD21 Eure
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79511000 Servizzi ta' l-operatur tat-telefon
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
700,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
799,735.75 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
CA242500
Deskrizzjoni

<br/>Les prestations sont réglées par des prix forfaitaires.<br/>Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent les options (prestations similaires et reconductions).<br/>Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction.<br/><br/>

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://marchespublics.eure.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: permess
https://marchespublics.eure.fr
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/09/2024 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Valeur technique de l'offre
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 55
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Prix
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 45
Valur stmat
700,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
799,735.75 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Association Coordination Régionale De Soins Non Programmés
Indirizz postali:
Belt: Caen
Kodiċi postali: 14000
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.