Publications Office of the EU
il-Belġju-Tournai: Prodotti taż-żejt (petroleum), fjuwil, elettriku u għejun oħra ta' l-enerġija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Belġju-Tournai: Prodotti taż-żejt (petroleum), fjuwil, elettriku u għejun oħra ta' l-enerġija

  • Ippubblikat
    02/06/2018
  • Ikkanċellat
    07/06/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    03/07/2018
  • Illum
    04/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Agence intercommunale IDETA Scrl
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BE328 Arr. Tournai-Mouscron
Post tax-xerrej
NUTS code: BE328 Arr. Tournai-Mouscron
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09000000 Prodotti taż-żejt (petroleum), fjuwil, elettriku u għejun oħra ta' l-enerġija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
T1806FENE
Deskrizzjoni

L’agence de développement économique IDETA, l’Asbl Bébé Boulot, le Nautisport, Notélé, et le CRP «Les Marronniers» se sont regroupés au sein d’une centrale d'achats pour assurer leur approvisionnement en énergie pour les 4 années à venir (2019 à 2022).
Bien qu'IDETA est l'attributaire du présent marché, les factures seront à émettre directement auprès des différents pouvoirs adjudicateurs faisant partie de la présente centrale d'achats.
Le marché a pour objet principal la fourniture de la puissance et de l’énergie électrique en basse et haute tensions aux points de prélèvements actuels et futurs repris de manière indicative dans le cahier des charges ainsi que la fourniture de gaz en basse pression, aux points de prélèvements actuels et futurs.
Le marché est divisé en 2 lots comme suit:
Lot 1 — la fourniture de la puissance et de l’énergie électrique en moyenne tension et basse tension ainsi que le rachat d’énergie verte ...(voir documents du marché).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://eten.publicprocurement.be
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
03/07/2018 12:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.