Publications Office of the EU
in-Netherlands-The Hague: Ħwejjeġ okkupazzjonali, ilbies speċjali tax-xogħol u aċċessorji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

in-Netherlands-The Hague: Ħwejjeġ okkupazzjonali, ilbies speċjali tax-xogħol u aċċessorji

  • Ippubblikat
    30/07/2021
  • Skadenza
    12/11/2021
  • Aġġudikat
    06/12/2021
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Ministerie van Defensie
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NL Nederland
Post tax-xerrej
NUTS code: NL Nederland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
18100000 Ħwejjeġ okkupazzjonali, ilbies speċjali tax-xogħol u aċċessorji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,446,281.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
87219928900
Deskrizzjoni

Het betreft een aanbesteding t.b.v. het Defensie KPU-bedrijf voor het sluiten van een vierjarige raamovereenkomst voor het op afroep leveren van maatwerk representatieve uniformkleding.
De te leveren Producten betreffen de zogeheten "nette/representatieve uniformkleding" (bijvoorbeeld het dagelijks tenue, gelegenheidstenue, ceremonieeltenue, avondtenue etc.) en de hieraan gerelateerde uitmonsteringen (bijvoorbeeld insignes, passanten, koorden etc.). De reguliere confectie maten en de herstel, verstel en opmaak werkzaamheden (het zogeheten "verpompen") vallen niet onder scoop van deze aanbesteding.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
https://support.negometrix.com/nl/support/home

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Ministerie van Defensie
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 27370985
Indirizz postali: Kalvermarkt 32
Belt: Den Haag
Kodiċi NUTS: NL
Kodiċi postali: 2511 CB
Pajjiż: NLD
Persuna ta' kuntatt: Wessel van Leeuwen
Indirizz prinċipali: http://www.defensie.nl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1,446,281.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: George Pisa en Zn. Tailleurs B.V.
Indirizz postali:
Belt: eindhoven
Kodiċi postali:
Pajjiż: NLD
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.