Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Netzschkau: Servizzi ta' rimi ta' ħama - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Netzschkau: Servizzi ta' rimi ta' ħama

  • Ippubblikat
    22/02/2018
  • Skadenza
    03/04/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    03/04/2018
  • Aġġudikat
    01/08/2018
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Abwasserzweckverband „Reichenbacher Land“
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DED44 Vogtlandkreis
Post tax-xerrej
NUTS code: DED44 Vogtlandkreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90513900 Servizzi ta' rimi ta' ħama
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
766,150.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
KS20180901
Deskrizzjoni

Dienstleistungsauftrag über 5 Jahre für den Transport und die Entsorgung (Verwertung und Beseitigung) von Klärschlamm der Zentralen Kläranlage des AZV „Reichenbacher Land“ in Netzschkau bei einer Jahresmenge von zurzeit ca. 2 200 Tonnen mit derzeit 20-28 % Trockensubstanzgehalt.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Abwasserzweckverband „Reichenbacher Land“
Indirizz postali: Weidig Nr. 8
Belt: Netzschkau
Kodiċi NUTS: DED44
Kodiċi postali: 08491
Pajjiż: DEU
Indirizz prinċipali: www.azv-rl.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
03/04/2018 10:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

90513900 - Servizzi ta' rimi ta' ħama

90400000 - Servizzi tad-drenaġġ

Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
766,150.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: MSE Mobile Schlammentwässerungs- und Entsorgungsgesellschaft mbH
Indirizz postali: Geschwister-Scholl-Str. 9
Belt: Zwickau
Kodiċi postali: 08060
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.