Publications Office of the EU
il-Portugall-Ribeira Grande: Servizzi ta' trattament u r-rimi ta' żibel u skart mhux perikoluż - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Portugall-Ribeira Grande: Servizzi ta' trattament u r-rimi ta' żibel u skart mhux perikoluż

  • Ippubblikat
    27/06/2018
  • Skadenza
    23/07/2018
  • Aġġudikat
    13/12/2018
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
MUSAMI — Operações Municipais do Ambiente, E. I. M., S. A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Post tax-xerrej
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90513000 Servizzi ta' trattament u r-rimi ta' żibel u skart mhux perikoluż
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,017,167.49 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,348,889.80 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
01/2018
Deskrizzjoni

Prestação de serviços de exploração do ecoparque I e II da ilha de São Miguel.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: MUSAMI — Operações Municipais do Ambiente, E. I. M., S. A.
Indirizz postali: Rua Engenheiro Arantes de Oliveira, 15 B
Belt: Ribeira Grande
Kodiċi NUTS: PT200
Kodiċi postali: 9600-228
Pajjiż: PRT
Indirizz prinċipali: http://saphety.com/pt-PT/saphetygov
Elettronika permezz ta’:
http://saphety.com/pt-PT/saphetygov
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
4,017,167.49 EUR
Valur kuntrattwali finali
2,348,889.80 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SUMA, Serviços Urbanos e Meio Ambiente, S. A.
Indirizz postali:
Belt: Ponta Delgada
Kodiċi postali:
Pajjiż: PRT

Isem uffiċjali: SIGA, Sistema Integrado de Gestão Ambiental, S. A.
Indirizz postali:
Belt: Ponta Delgada
Kodiċi postali:
Pajjiż: PRT
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.