Publications Office of the EU
Franza-Toulon: Servizzi tat-tindif - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Toulon: Servizzi tat-tindif

  • Ippubblikat
    19/06/2020
  • Skadenza
    31/07/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    03/08/2020
  • Aġġudikat
    03/11/2020
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Mindef/EMA/DC SCA/PFAF SE
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Post tax-xerrej
NUTS code: FRL05 Var
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90910000 Servizzi tat-tindif
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,571,320.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,724,800.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
DAF_2020_000844
Deskrizzjoni

Nettoyage des locaux, de la vitrerie, prestations de plonge (laverie) nettoyage des locaux de plonge et de restauration de divers organismes militaires relevant du groupement de soutien de la base de défense de Marseille/Aubagne (soutien courant) et des bâtiments hébergement et hôtellerie gérés par les Établissements publics administratifs (EPA sur fonds propres) le cercle mess de la base de défense de Marseille/Aubagne et le cercle mixte de la légion étrangère situé à Aubagne — trois postes. Les informations relatives aux prestations forfaitaires à effectuer ainsi qu'au nombre de repas servis dans tous les centres de restauration sont mentionnées dans les CT et les volets A à C du CCTP.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
03/08/2020 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
3,571,320.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
3,724,800.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Atalian Proprété PACA
Indirizz postali: 151 avenue des Aygalades
Belt: Marseille
Kodiċi postali: 13015
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.