Publications Office of the EU
Spanja-Valladolid: Servizzi ta' l-edukazzjoni speċjali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Valladolid: Servizzi ta' l-edukazzjoni speċjali

  • Aġġudikat
    06/09/2019
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Consejería de Educación de la Junta de Castilla y León
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES418 Valladolid
Post tax-xerrej
NUTS code: ES418 Valladolid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
80340000 Servizzi ta' l-edukazzjoni speċjali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
609,390.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
589,626.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
A2019/008014
Deskrizzjoni

Servicio de apoyo específico con destino a alumnado con discapacidad auditiva usuario de lengua de signos española en centros docentes públicos de la Comunidad de Castilla y León.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Not applicable
Valur stmat
609,390.00
Valur kuntrattwali finali
589,626.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Federación de asociaciones de padres y amigos del sordo de Castilla y León y la Asociación para la reeducación auditiva de niños sordos de Burgos
Indirizz postali: C/ Fuente Lugarejos, 5
Belt: Burgos
Kodiċi postali: 09001
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.