Publications Office of the EU
in-Netherlands-Amsterdam: Servizzi ta' l-assigurazzjoni bħala responsabbiltà - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

in-Netherlands-Amsterdam: Servizzi ta' l-assigurazzjoni bħala responsabbiltà

  • Ippubblikat
    24/04/2023
  • Skadenza
    26/05/2023
  • Aġġudikat
    14/08/2023
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Universiteit van Amsterdam
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NL Nederland
Post tax-xerrej
NUTS code: NL Nederland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66516000 Servizzi ta' l-assigurazzjoni bħala responsabbiltà
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
200,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

De huidige bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering (AVB) loopt af op 1 oktober 2023. In principe beslaat de duur van de nieuw af te sluiten Overeenkomst een periode van 24 maanden, met daarna een optie tot jaarlijkse stilzwijgende verlenging telkens van 12 maanden van maximaal twee maal één jaar.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://s2c.mercell.com/today/36195
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Xerrejja
Hogeschool van Amsterdam
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
200,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
1.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Allianz Benelux
Indirizz postali: Coolsingel 120
Belt: Rotterdam
Kodiċi postali: 3011AG
Pajjiż: NLD
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.