Publications Office of the EU
„Přeložka silnice III/4701 Šenov, ul. Václavovická – zpracování projektové dokumentace“ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Přeložka silnice III/4701 Šenov, ul. Václavovická – zpracování projektové dokumentace“

  • Ippubblikat
    15/04/2025
  • Skadenza
    19/05/2025
  • Aġġudikat
    08/07/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Město Šenov
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
„Přeložka silnice III/4701 Šenov, ul. Václavovická – zpracování projektové dokumentace“
Deskrizzjoni

Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování všech stupňů projektových dokumentací dle standardů služeb ČKAIT. Jedná se o provedení kompletní projekční a inženýrské činnosti a zajištění všech potřebných rozhodnutí včetně nabytí právní moci, zajištění jiných opatření orgánů veřejné správy či jiných úkonů umožňujících realizaci záměru pod názvem „Přeložka silnice III/4701 Šenov, ul. Václavovická (propojení silnice II/478 ul. Datyňská a III/4701 ul. Václavovická)“ (dále též „stavba“) v souladu s obecně závaznými právními předpisy, zejména zákonem č. 283/2021 Sb., dále též stavební zákon včetně zastupování v příslušných řízeních. Předmětem plnění je zejména: • vypracování všech potřebných projektových dokumentací a zajištění vydání pravomocných správních rozhodnutí (případně zajištění účinných veřejnoprávních smluv nahrazujících správní rozhodnutí) umožňujících: - veškeré průzkumy zajišťující výstavbu nové komunikace, - spolupráci se zadavatelem při výkupu pozemků dotčených realizací investičního záměru - výstavbu jednotlivých řadů technické infrastruktury s napojením na stávající technickou infrastrukturu, - realizaci tzv. vyvolaných (vynucených) investic (např. přeložek stávající technické infrastruktury), - vypracování všech potřebných projektových dokumentací pro vydání povolení záměru (dále též „DSP“) • vypracování všech potřebných projektových dokumentací pro provádění stavby (dále též „DPS“), • výkon autorského dozoru v souladu s touto smlouvou (dále též „výkon AD“);

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00297291
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00297291
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Zkušenosti osob zapojených do realizace veřejné zakázky
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SHB, akciová společnost
Indirizz postali:
Belt: Ostrava - Moravská Ostrava
Kodiċi postali: 70200
Pajjiż:
Isem uffiċjali: DOPRAVOPROJEKT Ostrava a.s.
Indirizz postali:
Belt: Ostrava - Moravská Ostrava
Kodiċi postali: 70200
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.