Publications Office of the EU
Iċ-Ċekja-Brandýs nad Labem-Stará Boleslav: Elettriku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iċ-Ċekja-Brandýs nad Labem-Stará Boleslav: Elettriku

  • Aġġudikat
    14/12/2022
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09310000 Elettriku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
24,079,698.28
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
24,079,698.28 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

dodávka elektřiny v hladině nízkého napětí v předpokládaném souhrnném množství 3919 MWh v období 1.1.2023-31.12.2024

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
24,079,698.28
Valur kuntrattwali finali
24,079,698.28 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SUAS Commodities s.r.o.
Indirizz postali: Milady Horákové 116/109
Belt: Praha
Kodiċi postali: 16000
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.