Publications Office of the EU
l-Irlanda-Trim: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' pontijiet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Irlanda-Trim: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' pontijiet

  • Ippubblikat
    19/04/2021
  • Skadenza
    15/05/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    15/05/2021
  • Aġġudikat
    11/06/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Office of Public Works (OPW)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: IE Éire/Ireland
Post tax-xerrej
NUTS code: IE Éire/Ireland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45221110 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' pontijiet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
207,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
84,650.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Athlone Flood Alleviation Scheme — Precast Beams and Parapet for McQuaid's Bridge, Deerpark, Athlone
The scheme involves the replacement of the existing bridge immediately after the junction of Deerpark Road and Clonown Road at Duogue, Co. Athlone.
The scope of the works includes:
• Installation of prestressed bridge beams and precast parapets. Including advanced works to facilitate the above works.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Office of Public Works (OPW)
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: N/A
Indirizz postali: Jonathan Swift Street, Co. Meath
Belt: Trim
Kodiċi NUTS: IE
Kodiċi postali: C15 NX36
Pajjiż: IRL
Persuna ta' kuntatt: Victor Fairbrother
Indirizz prinċipali: https://www.gov.ie/en/organisation/office-of-public-works/
Elettronika permezz ta’:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=186762&B=ETENDERS_SIMPLE
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
15/05/2021 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
207,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
84,650.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Brian Conneely & Co. Ltd
Indirizz postali: Kellysgrove
Belt: Galway
Kodiċi postali: Ballinasloe
Pajjiż: IRL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.