Publications Office of the EU
Franza-Valenciennes: Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Valenciennes: Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni

  • Ippubblikat
    20/07/2018
  • Skadenza
    17/09/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    19/09/2018
  • Aġġudikat
    18/10/2018
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
SIGH
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRE Hauts-de-France
Post tax-xerrej
NUTS code: FRE Hauts-de-France
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50000000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
188,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
340,292.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
2018/DMO/PAG 2018
Deskrizzjoni

Le présent contrat a pour objet l'entretien complet des installations de fermetures automatiques:
— portes automatiques,
— portails, grilles
— barrières,
— bornes escamotables.
De l’ensemble du parc dont la liste est reprise dans le DPGF par lots. Cette liste n’est pas exhaustive.
Le contrat comprend également des travaux de remplacement des installations, selon le bordereau de prix (annexe 2 à l’acte d’engagement).
Ces travaux seront arrêtés par le maître d’ouvrage sur la base du bordereau et feront l’objet d’un ou plusieurs bons de commande.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: SIGH
Indirizz postali: 40 boulevard Saly
Belt: Valenciennes
Kodiċi NUTS: FRE
Kodiċi postali: 59300
Pajjiż: FRA
Persuna ta' kuntatt: Mme Christine Pavaut
Indirizz prinċipali: http://www.sigh-habitat.fr
Elettronika permezz ta’:
www.marches-securises.fr.
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
19/09/2018 14:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.