Publications Office of the EU
Xogħol tat-tisqif. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Xogħol tat-tisqif.

  • Aġġudikat
    29/02/2024
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Kreisausschuss des Landkreises Darmstadt-Dieburg für den Eigenbetrieb Da-Di-Werk Gebäude
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45260000 Xogħlijiet tas-suqfa u xogħlijiet oħrajn speċjali tas-sena tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
69,193.75 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
23-2-009/23007233/A23/DA
Deskrizzjoni

Il-kwantitajiet ewlenin fil-LV "Xogħlijiet fuq il-bejt ta' bini eżistenti 004 u 005 (l-Isvezja u Buxbaumbau)": - Demolizzjoni tal-kisi tas-saqaf bir-Renju Unit (mhux vinkolat): 307 m2 - Assemblaġġ mill-ġdid tas-siment bil-fibra korrugata li jkopri r-Renju Unit: madwar 307 m2 - xogħol tal-plumbing, folja għall-immuntar tal-kanali, kanali tas-soqfa sospiżi: 50 - Pajp tal-inżul tax-xita DN70: 31 m - strixxa ġdida tad-dawl tas-saqaf tal-immuntar l/b bejn wieħed u ieħor 3, 75/1,10m, h= 55 cm: biċċa waħda

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Preis
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
69,193.75 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Erich Vogler GmbH & Co. Industriebedachungen und Flachdachbau KG
Indirizz postali:
Belt: Frankfurt am Main
Kodiċi postali: 60488
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.