Publications Office of the EU
il-Belġju-Anversa: Servizzi tat-tifi tan-nar - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Belġju-Anversa: Servizzi tat-tifi tan-nar

  • Ippubblikat
    22/11/2018
  • Skadenza
    20/12/2018
  • Aġġudikat
    20/12/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    20/12/2018
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Hogere Zeevaartschool Antwerpen
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BE Belgique/België
Post tax-xerrej
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
75251100 Servizzi tat-tifi tan-nar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
12,549.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
HZS-AFF20192020B-F03_0
Deskrizzjoni

De HZS is op zoek naar een samenwerking om advanced fire fighting aan haar studenten aan te kunnen bieden.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=HZS-AFF20192020B-F02
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/12/2018 11:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
12,549.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Campus Vesta APB
Indirizz postali: Oostmalsesteenweg 75
Belt: Ranst
Kodiċi postali: 2520
Pajjiż: BEL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.