Publications Office of the EU
Drift och underhåll, Eslövs kommun - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Drift och underhåll, Eslövs kommun

  • Ippubblikat
    25/07/2024
  • Skadenza
    22/09/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    23/09/2024
  • Illum
    04/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Eslövs kommun
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: anyw
Post tax-xerrej
NUTS code: SE224 Skåne län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
200,000,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
MOS 2024/402
Deskrizzjoni

Upphandlingen omfattar drift och underhåll av park- och gatumark, samt därtill hörande uppgifter och administrativa arbeten. Skötseln avser grönytor inklusive träd och buskar, rabatter, säsongsflor, hårdgjorda ytor, naturmark och olika typer av markutrustning såsom exempelvis lekutrustning, parkmöbler, trafikskyltar, dagvattenanläggningar mm samt vinterväghållning och beredskap.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=25148&GoTo=Tender
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=25148&GoTo=Tender
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/09/2024 00:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Mhux disponibbli
Valur stmat
200,000,000.00 SEK
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.