Publications Office of the EU
Franza-Saint-Denis: Kartolini ta' l-aġenzija tal-karburanti - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Saint-Denis: Kartolini ta' l-aġenzija tal-karburanti

  • Ippubblikat
    20/10/2023
  • Skadenza
    17/11/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    22/11/2023
  • Illum
    02/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
oph Plaine Commune Habitat
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Post tax-xerrej
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30163100 Kartolini ta' l-aġenzija tal-karburanti
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
400,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
23FOURCARBURANT
Deskrizzjoni

le présent accord-cadre a pour objet la fourniture en carburant de l'ensemble du parc automobile de Plaine Commune Habitat.
Les prestations attendues sont davantage décrites dans le Cahier des Clauses Particulières (Ccp). L'Accord cadre est unique. Il n'est pas alloti. La procédure de consultation utilisée est celle d'appel d'offres ouvert, comportant une publicité européenne conformément aux dispositions des articles R2124-1, R2124-2, et R2161-2 à R2161-5 du Code de la commande publique

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.maximilien.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/11/2023 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
400,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.