Publications Office of the EU
il-Finlandja-Tampere: Muturi, ġeneraturi u trasformaturi ta' l-elettriku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Finlandja-Tampere: Muturi, ġeneraturi u trasformaturi ta' l-elettriku

  • Aġġudikat
    23/06/2022
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Puolustusvoimien logistiikkalaitos
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FI1 Manner-Suomi
Post tax-xerrej
NUTS code: FI1 Manner-Suomi
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
31100000 Muturi, ġeneraturi u trasformaturi ta' l-elettriku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
439,600.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
575,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Hankinnan kohteena on Sähkövoimakone, kannettava /SVK 2,3KVA 200 kpl

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
439,600.00
Valur kuntrattwali finali
575,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Suomen Diesel Voima Osakeyhtiö
Indirizz postali: Turkkirata 19E
Belt: Pirkkala
Kodiċi postali: 22960
Pajjiż: FIN
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.