Publications Office of the EU
in-Netherlands-Rotterdam: Servizzi legali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

in-Netherlands-Rotterdam: Servizzi legali

  • Ippubblikat
    01/10/2016
  • Skadenza
    13/12/2016
  • Aġġudikat
    01/07/2017
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Gemeente Rotterdam — Bestuurs- en Concernondersteuning
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Post tax-xerrej
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79100000 Servizzi legali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
1-315-16
Deskrizzjoni

Om de juiste partijen in de selectiefase te betrekken en om gegadigden inzicht te geven in hetgeen van hen wordt verwacht is de volgende beschrijving van de opdracht geformuleerd.
De opdracht omvat de volgende dienstverlening:
Advisering en/of procesvertegenwoordiging door een advocaat.
Advisering door een notaris in gevallen waarin geen wettelijke verplichting bestaat een notaris in te schakelen, waaronder ook advisering die uiteindelijk neerslaat in wettelijk voorgeschreven notariële akten (zoals statuten en hypotheekakten). Daarbij valt het opstellen van de wettelijk voorgeschreven notariële akte(n) niet onder de scope.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Pels Rijcken & Droogleever Fortuijn NV
Indirizz postali:
Belt: Den Haag
Kodiċi postali:
Pajjiż: NLD
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.