Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Kolonn: Servizzi relatati mal-kostruzzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Kolonn: Servizzi relatati mal-kostruzzjoni

  • Ippubblikat
    15/11/2021
  • Skadenza
    26/11/2021
  • Aġġudikat
    25/01/2022
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Bau- und Liegenschaftsbetrieb NRW Köln
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEA2C Rhein-Sieg-Kreis
Post tax-xerrej
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71500000 Servizzi relatati mal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
448,639.78 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
025-21-00689
Deskrizzjoni

Gegenstand dieses Vergabeverfahrens sind Projektsteuerungsleistungen zum Neubau eines Unterkunftsgebäudes der Bundeswehr. Die Planungsleistungen werden parallel in europaweiten und nationalen Vergabeverfahren vergeben.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://evergabe.blb.nrw.de/Vergabe/notice/CXS7YYXYE83
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
448,639.78 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Hitzler Ingenieure
Indirizz postali: Ehrenbreitsteiner Straße 28
Belt: München
Kodiċi postali: 80993
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.