Publications Office of the EU
il-Bulgarija-Sofija: Elettriku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Bulgarija-Sofija: Elettriku

  • Ippubblikat
    30/09/2022
  • Skadenza
    31/10/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    01/11/2022
  • Aġġudikat
    05/01/2023
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Държавна агенция за бежанците при Министерския съвет
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09310000 Elettriku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,240,390.00 BGN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,690,390.00 BGN
Numru ta’ referenza tal-offerta
ФУМИ-67/12.08.2022г.
Deskrizzjoni

Обществената поръчка има за цел да бъде избран доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група, като се сключи договор за комбинирани услуги по смисъла на чл. 20 от Правилата за търговия с електрическа енергия (ПТЕЕ).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://app.eop.bg/today/234082
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
01/11/2022 14:00
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
2,240,390.00 BGN
Valur kuntrattwali finali
1,690,390.00 BGN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Електрохолд Трейд ЕАД
Indirizz postali: пл. Позитано №.2 ет.7, офис 7
Belt: гр. София
Kodiċi postali: 1000
Pajjiż: BGR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.