Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Kartuċċi tal-linka - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Kartuċċi tal-linka

  • Ippubblikat
    19/05/2012
  • Skadenza
    03/07/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    03/07/2012
  • Aġġudikat
    17/09/2012
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila"
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO321 Bucureşti
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30192113 Kartuċċi tal-linka
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
178,500.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
216,437.23 RON
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
47
Numru ta’ referenza tal-offerta
A2 918/22.03.2012
Deskrizzjoni

Achizitie consumabile pentru tehnica de imprimare, multiplicare, fax si memorii externe.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
03/07/2012 12:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.