Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Bonn: Servizzi tar-relazzjonijiet pubbliċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Bonn: Servizzi tar-relazzjonijiet pubbliċi

  • Ippubblikat
    14/02/2022
  • Skadenza
    16/03/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    16/03/2022
  • Aġġudikat
    11/04/2022
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das Beschaffungsamt des BMI
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE Deutschland
Post tax-xerrej
NUTS code: DE Deutschland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79416000 Servizzi tar-relazzjonijiet pubbliċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
411,580.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
0.01 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
B 12.17 - 0540/21/VV : 1
Deskrizzjoni

Gegenstand der vorliegenden Rahmenvereinbarung ist die Unterstützung der Mitarbeiter/innen der Abteilung 2 des BAMF bei der Planung, Umsetzung und Ergebniskontrolle von gestalterischen Maßnahmen als Teil des Akzeptanzmanagements für Anwendungsentwicklungen bzw. Umsetzung von Maßnahmen zur Förderung der Digitalisierung des BAMF.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.evergabe-online.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
16/03/2022 11:31
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
411,580.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
0.01 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ORCA Affairs GmbH
Indirizz postali: Schumannstrasse 5
Belt: Berlin
Kodiċi postali: 10117
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.