Publications Office of the EU
Franza-Antibes: Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-ħsara jew tat-telf - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Antibes: Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-ħsara jew tat-telf

  • Ippubblikat
    04/05/2018
  • Skadenza
    11/06/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    12/06/2018
  • Aġġudikat
    10/09/2018
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Ville d'Antibes Juan-les-Pins
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Post tax-xerrej
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66515000 Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-ħsara jew tat-telf
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
154,893.62 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
18DAB012/2
Deskrizzjoni

La présente consultation concerne la prestation d'assurance dommage (article L. 242-1 et s. du code des assurances) pour la création et réhabilitation des bassins extérieurs et construction d'un bâtiment au Stade nautique.
Le marché a pour objet la souscription d'un contrat d'assurance en application de la loi no 78.12 du 4.1.1978 relative à la responsabilité et à l'assurance dans le domaine de la construction.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Ville d'Antibes Juan-Les-Pins
Indirizz postali: direction de la commande publique Bâtiment «Orange bleu» 4ème étage 11, boulevard Chancel, BP 2205
Belt: Antibes Cedex
Kodiċi NUTS: FRL03
Kodiċi postali: 06606
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: https://www.e-marches06.fr
Elettronika permezz ta’:
https://www.e-marches06.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
12/06/2018 14:45
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
154,893.62 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Smabtp
Indirizz postali: 235 avenue Pierre et Marie Curie
Belt: La Valette
Kodiċi postali: 83160
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.