Publications Office of the EU
Servizzi ta’ tindif fl-istazzjonijiet tax-xogħol li jappartjenu għal SC APT SA Braila - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Servizzi ta’ tindif fl-istazzjonijiet tax-xogħol li jappartjenu għal SC APT SA Braila

  • Ippubblikat
    09/07/2024
  • Skadenza
    19/08/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    19/08/2024
  • Aġġudikat
    03/10/2024
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: RO221 Brăila
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90910000 Servizzi tat-tindif
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,636,560.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,635,000.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
2733861_2024PAAPD1493086
Deskrizzjoni

L-għan tal-kuntratt huwa l-forniment ta’ servizzi ta’ tindif fl-istazzjonijiet tax-xogħol li jappartjenu lil SC APT SA Braila, li jissodisfaw l-attivitajiet kollha speċifikati fl-ispeċifikazzjonijiet tal-offerta u f’konformità mal-obbligi assunti skont il-kuntratt. L-awtorità kontraenti twieġeb b’mod ċar u sħiħ għat-talbiet kollha għal kjarifika fil-11-il jum qabel l-iskadenza stabbilita għas-sottomissjoni tal-offerta. Għadd ta’ jiem sa meta jistgħu jintalbu kjarifiki qabel l-iskadenza għas-sottomissjoni tal-offerti/kandidati: 18-il jum qabel l-iskadenza għas-sottomissjoni tal-offerti.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.e-licitatie.ro
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.e-licitatie.ro
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
19/08/2024 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Pretul ofertei
Valur stmat
1,636,560.00 RON
Valur kuntrattwali finali
1,635,000.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Astru Grup SRL
Indirizz postali:
Belt: Braila
Kodiċi postali: 810074
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.