Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Ħamburgu: Xogħol tat-tneħħija ta’ materjal skavat - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Ħamburgu: Xogħol tat-tneħħija ta’ materjal skavat

  • Imħabbar
    19/02/2013
  • Ippubblikat
    03/08/2013
  • Skadenza
    21/08/2013
  • Ftuħ tal-offerti
    21/08/2013
  • Aġġudikat
    13/09/2013
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Hamburg Port Authority AöR
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE600 Hamburg
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45112500 Xogħol tat-tneħħija ta’ materjal skavat
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
W-0180-13--EU
Deskrizzjoni

Bau und Betrieb der Schlickdeponie Francop mit Nebenanlagen zur Beseitigung von Baggergut bzw. Schlick aus hamburgischen Gewässern.
Es ist geplant, folgende Arbeiten in ggf. mehreren offenen Verfahren zu vergeben:
— Einlagerung von weitestgehend entwässertem, schadstoffbelastetem Schlick einschließlich Herstellung von Dränageschichten aus Sand,
— Einbau des Abdecksystems,
— Einbauten und Infrastruktur,
— Transporte des METHA-Outputs auf ein Zwischenlager.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
21/08/2013 11:45
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.