Publications Office of the EU
servizz ta' manutenzjoni u manutenzjoni ta' diversi oqsma tal-futbol u tal-baseball - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

servizz ta' manutenzjoni u manutenzjoni ta' diversi oqsma tal-futbol u tal-baseball

  • Ippubblikat
    11/06/2025
  • Skadenza
    11/07/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    17/07/2025
  • Aġġudikat
    29/10/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Lugo
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ES112 Lugo
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77320000 Servizzi ta' manutenzjoni ta' l-oqsma ta' l-isports
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
270,513.72 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
2025/C003/000019
Deskrizzjoni

servizz ta' manutenzjoni u manutenzjoni ta' diversi oqsma tal-futbol u tal-baseball

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=sxCr7O8OmR87%2B9FIQYNjeQ%3D%3D
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=sxCr7O8OmR87%2B9FIQYNjeQ%3D%3D
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/07/2025 09:10
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: mejora oferta tepe.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 12
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: menor precio ofertado .
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 35
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: oferta caucho .
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 15
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: oferta manta germinacion .
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 3
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: tiempo de respuesta.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: propuesta plan control interno calidad.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 5
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: propuesta plan de trabajo .
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 15
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: propuesta plan gestion ambiental .
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 5
Valur stmat
270,513.72 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: CALFENSA PROYECTOS S.L.
Indirizz postali:
Belt: LUGO
Kodiċi postali: 27161
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.