Publications Office of the EU
Spanja-Ferrol: Distribuzzjoni ta' l-elettriku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Ferrol: Distribuzzjoni ta' l-elettriku

  • Ippubblikat
    08/03/2019
  • Skadenza
    30/04/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    09/05/2019
  • Aġġudikat
    25/09/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Autoridad Portuaria de Ferrol-San Cibrao
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES11 Galicia
Post tax-xerrej
NUTS code: ES111 A Coruña
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
65310000 Distribuzzjoni ta' l-elettriku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,222,838.64 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
986,669.87 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
P-1470
Deskrizzjoni

Suministro energía eléctrica en las instalaciones de la Autoridad Portuaria de Ferrol-San Cibrao (2019-2021).

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Autoridad Portuaria de Ferrol-San Cibrao
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: Q1567004E
Indirizz postali: Muelle de Curuxeiras, s/n
Belt: Ferrol
Kodiċi NUTS: ES111
Kodiċi postali: 15401
Pajjiż: ESP
Indirizz prinċipali: www.apfsc.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
09/05/2019 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
1,222,838.64 EUR
Valur kuntrattwali finali
986,669.87 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Nexus Energía, S. A.
Indirizz postali:
Belt: Madrid
Kodiċi postali: 28042
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.