Publications Office of the EU
Spanja-Cornellà de Llobregat: Servizzi ta' l-edukazzjoni ta' qabel l-iskola formali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Cornellà de Llobregat: Servizzi ta' l-edukazzjoni ta' qabel l-iskola formali

  • Ippubblikat
    14/08/2020
  • Skadenza
    31/08/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    04/09/2020
  • Aġġudikat
    17/12/2020
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Ajuntament de Cornellà de Llobregat
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES511 Barcelona
Post tax-xerrej
NUTS code: ES511 Barcelona
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
80110000 Servizzi ta' l-edukazzjoni ta' qabel l-iskola formali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,417,984.16 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
472,934.86 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
19-126
Deskrizzjoni

Gestión y funcionamiento integral del servicio de la guardería municipal Rosa dels Vents.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Ajuntament de Cornellà de Llobregat
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: P087200A
Indirizz postali: Plaça de l'Esglèsia, s/n
Belt: Cornellà de Llobregat
Kodiċi NUTS: ES511
Kodiċi postali: 08940
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: María Rosa Iglesias Ojeda
Indirizz prinċipali: www.cornella.cat
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
04/09/2020 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
2,417,984.16 EUR
Valur kuntrattwali finali
472,934.86 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Ziga Zaga, S. L.
Indirizz postali: C/ General Manso, 14, bajos
Belt: Cornellà de Llobregat
Kodiċi postali: 08940
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.