Publications Office of the EU
Franza-Lorient: Apparat tas-sejbien - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Lorient: Apparat tas-sejbien

  • Ippubblikat
    13/12/2016
  • Skadenza
    17/01/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    18/01/2017
  • Illum
    06/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Mindef/AA/SIAE/AIA Bretagne
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRH04 Morbihan
Post tax-xerrej
NUTS code: FRH04 Morbihan
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
38431000 Apparat tas-sejbien
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
16704MP
Deskrizzjoni

Le besoin consiste en l'achat de matériels portables de détection de fuites carburant par gaz traceur nécessaires à la réalisation des opérations de maintenance/dépannage des avions Atl2 et Rafale et la formation associée, au profit de à l'AIA Bretagne (AIA/BR).
Ce marché porte sur la fourniture, la mise en service des matériels portables de détection de fuites carburant précités ainsi que la formation des utilisateurs; la maintenance préventive et la métrologie de ces matériels pendant la durée de validité du marché.
Ce marché fractionné à tranches se décompose en une tranche ferme et 3 tranches optionnelles.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Mindef/AA/SIAE/AIA Bretagne
Indirizz postali: BCLM Lorient/AIA Bretagne, BP 92222
Belt: Lorient Cedex
Kodiċi NUTS: FR524
Kodiċi postali: 56998
Pajjiż: FRA
Persuna ta' kuntatt: Mme Virginie Deflorenne
Indirizz prinċipali: https://www.marches-publics.gouv.fr
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/01/2017 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.