Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Gerlingen: Assemblar u l-kostruzzjoni ta’ strutturi pre-fabbrikati - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Gerlingen: Assemblar u l-kostruzzjoni ta’ strutturi pre-fabbrikati

  • Imħabbar
    15/07/2019
  • Ippubblikat
    31/07/2020
  • Skadenza
    03/09/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    03/09/2020
  • Aġġudikat
    03/11/2020
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Gerlingen
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Post tax-xerrej
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45223800 Assemblar u l-kostruzzjoni ta’ strutturi pre-fabbrikati
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
135,651.84 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
SHG-014
Deskrizzjoni

Komplette Schulsport-Ausstattung für eine dreiteilbare Zweifachhalle, mit Einbaugeräten und losen Geräten.
— 2 x Ringschaukelanlagen, 1 x Klettertauanlage, 1 x hochziehbare Gitterleiter, 1x hochziehbare Kletterstangen,
— 2x BB-Deckengerüst, 6 x BB-Wandgerüst.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://my.vergabe.rib.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
03/09/2020 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
135,651.84 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Wallenreiter Sportgeräte GmbH & Co. KG
Indirizz postali:
Belt: Augsburg
Kodiċi postali:
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.