Publications Office of the EU
“Estensjoni tan-network tad-drenaġġ għall-ilma mormi domestiku fil-belt Fjamminga u l-irħula li jappartjenu għal Chitoveni u Prisacani, il-Kontea ta’ Botosani” - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

“Estensjoni tan-network tad-drenaġġ għall-ilma mormi domestiku fil-belt Fjamminga u l-irħula li jappartjenu għal Chitoveni u Prisacani, il-Kontea ta’ Botosani”

  • Ippubblikat
    05/04/2024
  • Skadenza
    16/05/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    16/05/2024
  • Aġġudikat
    06/06/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ORASUL FLAMANZI
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: RO212 Botoşani
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45232400 Xogħol tal-kostruzzjoni għad-drenaġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
37,480,347.79 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
37,441,596.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
9/2024
Deskrizzjoni

Sabiex jintlaħaq l-objettiv “Estensjoni tan-network tad-drenaġġ għall-ilma mormi domestiku fil-belt Fjamminga u l-irħula li jappartjenu għal Chitoveni u Prisacani, il-Kontea ta’ Botosani”, huwa propost li jiġi stabbilit in-network tad-drenaġġ mit-tubi tal-PVC u mill-fuklari tal-konkrit rinfurzat prefabbrikat. In-network tad-drenaġġ propost se jkollu l-karatteristiċi li ġejjin: - pajpijiet tad-drenaġġ prinċipali u sekondarji - stazzjonijiet tal-ippumpjar tal-ilma mormi - pajpijiet tal-iskariku relatati mal-istazzjonijiet tal-ippumpjar Deskrizzjoni tax-xogħlijiet hija disponibbli fil-proġett tekniku fid-dokumentazzjoni tal-offerta. Il-valur stmat tal-kuntratt li għandu jingħata ma jinkludix l-ammont ta’ nefqa mixxellanja u mhux prevista speċifikata fil-baġit tal-proġett (stima ġenerali), li jista’ jiġi aċċessat, kif xieraq, skont il-ħtiġijiet, billi jiġi emendat il-kuntratt skont il-kundizzjonijiet stabbiliti fl-Artikolu 221 tal-Liġi Nru 98/2016 dwar l-akkwist pubbliku. Tul ta' żmien tal-eżekuzzjoni tax-xogħlijiet: 24 xahar kalendarju; Attenzjoni: L-Awtorità Kontraenti għandha twieġeb b’mod ċar u sħiħ għat-talbiet kollha għal kjarifiki f’konformità mal-obbligu stabbilit fl-Artikolu 161 tal-Liġi Nru 98/2016, kif emendata bl-Ordni ta’ Emerġenza tal-Gvern Nru 45/2018, 18-il jum qabel l-iskadenza għas-sottomissjoni tal-offerti. Għadd ta’ jiem sa meta jistgħu jintalbu kjarifiki qabel l-iskadenza għas-sottomissjoni tal-offerti/kandidati: Tnax-il jum. Valur totali stmat: il-valur stmat mingħajr il-VAT (f’ċifri biss): 37,480,347,79 lei mingħajr VAT Munita: RON Diżaggregat kif ġej: il-Kapitolu 4. Spejjeż ta' Investiment Bażiku: RON 37 189,071.99 minbarra l-VAT Kapitolu 5.1 Organizzazzjoni tas-siti tal-kostruzzjoni: RON 291,275.80 eskluża l-VAT Il-valur stmat tal-kuntratt li għandu jingħata ma jinkludix l-ammont ta’ nefqa mixxellanja u mhux prevista speċifikata fil-baġit tal-proġett (stima ġenerali), li tista’ tiġi aċċessata, fejn meħtieġ, billi jiġi emendat il-kuntratt skont il-kundizzjonijiet stabbiliti fl-Artikolu 221 tal-Liġi Nru 98/2016 dwar l-akkwist pubbliku.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.e-licitatie.ro
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.e-licitatie.ro
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
16/05/2024 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Experiența expert cheie 2: Șef de șantier Inginer specialitatea construcții (P3)
Valur stmat
37,480,347.79 RON
Valur kuntrattwali finali
37,441,596.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: DIMEX-2000 COMPANY
Indirizz postali:
Belt: Rebra
Kodiċi postali: 427240
Pajjiż:
Isem uffiċjali: CORNELL'S FLOOR S.R.L.
Indirizz postali:
Belt: Ranghilesti
Kodiċi postali: 717352
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.