Publications Office of the EU
il-Belġju-Lieġe: Xugamani ta' l-idejn, tal-karta - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Belġju-Lieġe: Xugamani ta' l-idejn, tal-karta

  • Ippubblikat
    24/05/2017
  • Skadenza
    24/07/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    24/07/2017
  • Aġġudikat
    10/12/2018
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
CHR de la Citadelle
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BE332 Arr. Liège
Post tax-xerrej
NUTS code: BE332 Arr. Liège
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33763000 Xugamani ta' l-idejn, tal-karta
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
228,387.56 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
6
Numru ta’ referenza tal-offerta
2017-034/PF/BB/17003/bb
Deskrizzjoni

Fourniture de papier WC, papier essuie mains et sachet papier pour hygiène féminine, pour une durée de 12 mois prolongeable par le pouvoir adjudicateur a concurrence de 1 x 12 mois.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
24/07/2017 11:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.