Publications Office of the EU
Spanja-Madrid: Servizzi tal-kafetterija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Madrid: Servizzi tal-kafetterija

  • Ippubblikat
    24/12/2019
  • Skadenza
    27/01/2020
  • Aġġudikat
    16/09/2020
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Instituto Nacional de Administración Pública (INAP)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES300 Madrid
Post tax-xerrej
NUTS code: ES300 Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
55330000 Servizzi tal-kafetterija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
186,358.50 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
26.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
201900000115/6
Deskrizzjoni

Servicio de cafetería y comedor-autoservicio del INAP.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Instituto Nacional de Administración Pública (INAP)
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: Q2811002A
Indirizz postali: C/ Atocha, 106
Belt: Madrid
Kodiċi NUTS: ES300
Kodiċi postali: 28012
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Instituto Nacional de Administración Pública (INAP)
Indirizz prinċipali: http://www.inap.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Not applicable
Valur stmat
186,358.50 EUR
Valur kuntrattwali finali
26.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Proaleh, S. L.
Indirizz postali:
Belt: Madrid
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.