Publications Office of the EU
Travaux de plomberie, de ventilation et d'assainissement pour l'ensemble des bâtiments, des locaux et des sites de l'Université Paris Saclay - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Travaux de plomberie, de ventilation et d'assainissement pour l'ensemble des bâtiments, des locaux et des sites de l'Université Paris Saclay

  • Ippubblikat
    17/04/2025
  • Skadenza
    30/05/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    30/05/2025
  • Aġġudikat
    27/08/2025
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Université Paris-Saclay
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FR104 Essonne
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45330000 Xogħlijiet tal-kanen u katusi sanitarji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,000,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2024-A127
Deskrizzjoni

Travaux de plomberie, de ventilation et d'assainissement pour l'ensemble des bâtiments, des locaux et des sites de l'Université Paris Saclay L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les travaux consistent à fournir les équipements nécessaires et à les installer suivant les règles de l'art, l'ensemble du matériel sera conforme aux normes CE, AFNOR et NF. Les travaux à réaliser par l'entreprise dans le cadre de son marché sont essentiellement des travaux, de réparations et d'installations de plomberie, d'assainissement et de ventilation sur des réseaux d'eau froide (EF), d'eau chaude sanitaire (ECS), de gaz, d'eau usée (EU), d'eau vanne (EV), d'eau pluviale (EP), d'appareillages sanitaires, de gaines de ventilation, de moteurs et de ventilateurs, d'extraction aéraulique, de clapets coupe-feu, etc… Les travaux à réaliser concernent l'ensemble des services et laboratoires rattachés aux composantes de l'Université Paris-Saclay Les différentes composantes de l'Université Paris-Saclay sont réparties selon différents lieux géographiques : Bâtiments situés sur le Site de Bures/Orsay/Gif sur Yvette ( 91) et Bâtiments situés sur les autres sites (Sites du 92 et 94) La liste n'est pas exhaustive

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: permess
https://www.marches-publics.gouv.fr
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
30/05/2025 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Valeur technique de l'offre
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 45
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Performances en matière d'insertion professionnelle des publics en difficulté
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 5
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Performances en matière de protection de l'environnement
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 5
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Prix
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 45
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
4,000,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: BALAS SAS
Indirizz postali:
Belt: Gennevilliers Cedex
Kodiċi postali: 92238
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.