Publications Office of the EU
2025-003 - ACCORD-CADRE DE SERVICES (ACCOMPAGNÉS DE FOURNITURES CONNEXES) AYANT POUR OBJET LA MAINTENANCE DES GRILLES DU FOUR 2 ET LA FOURNITURE DES PIÈCES DE RECHANGE SUR LE SITE DE L’UVE DE PONT-DE-LOUP - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

2025-003 - ACCORD-CADRE DE SERVICES (ACCOMPAGNÉS DE FOURNITURES CONNEXES) AYANT POUR OBJET LA MAINTENANCE DES GRILLES DU FOUR 2 ET LA FOURNITURE DES PIÈCES DE RECHANGE SUR LE SITE DE L’UVE DE PONT-DE-LOUP

  • Ippubblikat
    10/02/2025
  • Skadenza
    27/03/2025
  • Aġġudikat
    23/05/2025
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Tibi - Société coopérative - Intercommunale - Entreprise publique de Gestion intégrée des Déchets
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: BE32B Arr. Charleroi
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
51135110 Servizzi ta’ l-istallazzjoni ta’ l-inċineraturi ta’ l-iskart
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
350,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2025-003 - GRILLES FOUR
Deskrizzjoni

2025-003 - ACCORD-CADRE DE SERVICES (ACCOMPAGNÉS DE FOURNITURES CONNEXES) AYANT POUR OBJET LA MAINTENANCE DES GRILLES DU FOUR 2 ET LA FOURNITURE DES PIÈCES DE RECHANGE SUR LE SITE DE L’UVE DE PONT-DE-LOUP

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/5bdda742-11c7-4d91-b649-abcc544c9888/general
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/5bdda742-11c7-4d91-b649-abcc544c9888/general
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
CRITÈRE 02 - DÉLAI DE LIVRAISON EN JC
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
350,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SARETCO SAS
Indirizz postali:
Belt: MARQUISE
Kodiċi postali: 62250
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.