Publications Office of the EU
BvA_Arch_Stadt Altdorf b. Nürnberg — Rinnovazzjoni ġenerali u estensjoni tal-iskola elementari Altdorf — Ippjanar tal-oġġetti Bini u interjuri - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

BvA_Arch_Stadt Altdorf b. Nürnberg — Rinnovazzjoni ġenerali u estensjoni tal-iskola elementari Altdorf — Ippjanar tal-oġġetti Bini u interjuri

  • Ippubblikat
    20/11/2023
  • Skadenza
    19/12/2023
  • Aġġudikat
    07/05/2024
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Altdorf b. Nürnberg
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE259 Nürnberger Land
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,615,027.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
230/23
Deskrizzjoni

Il-belt ta’ Altdorf qed tippjana r-rinnovazzjoni ġenerali u l-estensjoni tal-iskola elementari ta’ Altdorf. . Is-servizzi bażiċi tal-fażijiet 2–9 tas-servizz tal-bini u l-interjuri tal-pjan ta’ servizz skont § 34(3) HOAI flimkien mal-Anness 10 Nru 10.1. Barra minn hekk, bħala servizzi speċjali, il-parteċipazzjoni fl-applikazzjoni u l-kontijiet tal-finanzjament (il-produzzjoni tal-prova tal-użu), it-tħejjija tal-kunċett tal-protezzjoni min-nar inkluż is-superviżjoni assoċjata tal-kostruzzjoni kif ukoll il-monitoraġġ tar-rettifika tad-difetti fil-fażi 9 tas-servizz huma kkummissjonati. l-ippjanar tal-liftijiet (osservazzjoni tal-aċċessibbiltà skont DIN 18040) għandu jitwettaq ukoll mill-uffiċċju tal-ippjanar ikkummissjonat.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHYHDTU
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHYHDTU
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju: Angaben Zur Abeitsweise
Tip: quality
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 45.0
Kriterju: Organisation des vorgesehenen Projektteams
Tip: quality
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 15.0
Kriterju: Berufserfahrung des zum Einsatz kommenden Personals
Tip: quality
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 20.0
Kriterju: Honorar
Tip: price
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 20.0
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1,615,027.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Berschneider + Berschneider
Indirizz postali:
Belt: Pilsach
Kodiċi postali: 92367
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.