Publications Office of the EU
il-Pajjiżi l-Baxxi-Rotterdam: Arloġġi ta' l-ipparkjar - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Pajjiżi l-Baxxi-Rotterdam: Arloġġi ta' l-ipparkjar

  • Ippubblikat
    27/07/2012
  • Skadenza
    03/09/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    03/09/2012
  • Aġġudikat
    08/01/2013
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Gemeente Rotterdam
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
38730000 Arloġġi ta' l-ipparkjar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
1970712.BN.00007-2
Deskrizzjoni

Levering van parkeerautomaten en een parkeerbeheersysteem.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
03/09/2012 10:05
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

38730000 - Arloġġi ta' l-ipparkjar

51210000 - Servizzi ta’ l-istallazzjoni ta’ apparat għall-kejl

34000000 - Tagħmir tat-trasport u prodotti awżiljari għat-trasport

51200000 - Servizzi ta’ l-istallazzjoni ta’ apparat għall-kejl, verifika testijiet u n-navigazzjoni

98351000 - Servizzi ta' ġestjoni ta' parkeġġi

98350000 - Servizzi ta' l-amenità ċivika

34926000 - Tagħmir għall-kontroll tal-parkeġġi

98000000 - Servizzi oħra tal-komunità, soċjali u personali

98300000 - Servizzi varji

51000000 - Servizzi ta' stallazzjoni (minbarra softwer)

Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Schmit Parkeersystemen BV
Indirizz postali: Platinastraat 65
Belt: Zoetermeer
Kodiċi postali: 2718 SZ
Pajjiż: NLD
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.