Publications Office of the EU
Spanja-Barċellona: Servizzi oħra - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Barċellona: Servizzi oħra

  • Ippubblikat
    04/08/2020
  • Skadenza
    25/09/2020
  • Aġġudikat
    29/12/2020
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Ayuntamiento de Barcelona
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES511 Barcelona
Post tax-xerrej
NUTS code: ES511 Barcelona
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
98390000 Servizzi oħra
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,144,448.61 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,261,440.36 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
20002572
Deskrizzjoni

Servicios de auxiliares y coordinadores para controlar los accesos por cortes de tránsito de vehículos durante los días definidos en el marco de la campaña «Obrim els Carrers» en la ciudad de Barcelona durante los meses de noviembre y diciembre del 2020 y enero y febrero del 2021 con medidas de contratación pública sostenible.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Ayuntamiento de Barcelona
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: P0801900B
Indirizz postali: Avenida Diagonal, 240, 5.ª planta
Belt: Barcelona
Kodiċi NUTS: ES511
Kodiċi postali: 08018
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Departamento de Administración de Ecología Urbana
Indirizz prinċipali: https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/BCNAjt/customProf
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
2,144,448.61 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,261,440.36 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Alianzas y Subcontratas, S. A.
Indirizz postali:
Belt: Barcelona
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.