Publications Office of the EU
Offerta tal-gass naturali 2027/2028/2029 Belt ta’ Isselburg - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Offerta tal-gass naturali 2027/2028/2029 Belt ta’ Isselburg

  • Ippubblikat
    04/06/2026
  • Skadenza
    06/07/2026
  • Illum
    05/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Isselburg, vertreten durch KUBUS Kommunalberatung und Service GmbH
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DEA34 Borken
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09123000 Gass naturali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
2026DR000015
Deskrizzjoni

Provvista ta' gass naturali għall-punti ta' aċċettazzjoni tal-belt ta' Isselburg, perjodu ta' konsenja: 01.01.2027 - 01.01.2030, kwantità tal-konsenja: 1. għas-sena tal-konsenja 2027 madwar 2.363.000 kWh, 2. għas-sena tal-konsenja 2028 madwar 2.361.000 kWh, 3. għas-sena tal-konsenja 2029 madwar 2.355.000 kWh.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/00e2fe72-35be-4ea1-9ef2-aabadb8899b0
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/00e2fe72-35be-4ea1-9ef2-aabadb8899b0
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Preis
Valur stmat
1.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.