Publications Office of the EU
il-Polonja-Gdynia: Servizzi promozzjonali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Gdynia: Servizzi promozzjonali

  • Aġġudikat
    29/06/2016
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Gdyńskie Centrum Sportu
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL63 Pomorskie
Post tax-xerrej
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79342200 Servizzi promozzjonali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
451,691.06 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
GCS.DZPI.2711.23.2016
Deskrizzjoni

Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas turnieju Mistrzostw Europy w Rugby 7 w terminie 16 – 17 lipca w 2016 roku w Gdyni. Promocja Miasta Gdyni polegająca między innymi na: przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Turnieju, umieszczeniu logo Miasta Gdynia na rękawie koszulek reprezentacji Polski w rugby podczas trwania Turnieju, umieszczeniu logo Miasta Gdyni w filmie podsumowującym Turniej, przekazywaniu informacji ustnej przez spikera w czasie trwania Turnieju o jego wspieraniu przez Miasto Gdynia itp. Promocja Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności polegająca między innymi na: promocji cyklu biegów PKO Grand Prix Gdyni oraz MTB C. Hartwig Gdynia Maraton organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy; umożliwieniu Zamawiającemu nagrywania Turnieju na potrzeby własne itp.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Not specified
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
451,691.06 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Polski Związek Rugby
Indirizz postali: ul. Marymoncka 34
Belt: Warszawa
Kodiċi postali: 01-813
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.