Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Blaustein: Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Blaustein: Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn

  • Ippubblikat
    23/08/2016
  • Skadenza
    21/09/2016
  • Aġġudikat
    12/04/2017
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Blaustein
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE145 Alb-Donau-Kreis
Post tax-xerrej
NUTS code: DE145 Alb-Donau-Kreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
228,133.99 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Sanierungs- und Erweiterungsmaßnahmen an Gebäuderiegeln im Schulzentrum Ehrenstein sowie Neubau
einer Mensa und Verwaltungsräume.
BGF Sanierung / Erweiterung: ca. 2 740 m2
BGF Mensa und Verwaltung: ca. 1 080 m2
Die Umsetzung der Baumaßnahmen erfolgt im laufenden Betrieb, d. h. es können immer nur Teile ausgelagert
werden. Entsprechend wird die Umsetzung der Maßnahmen in mehreren Bauabschnitten erfolgen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: nps Bauprojektmanagement GmbH
Indirizz postali: Adolph-Kolping-Platz 1
Belt: Ulm
Kodiċi NUTS: DE144
Kodiċi postali: 89073
Pajjiż: DEU
Persuna ta' kuntatt: Thomas Hegele
Indirizz prinċipali: www.nps-pm.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
228,133.99 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Schreiber Ingenieure Systemplanung GmbH
Indirizz postali: Magirus-Deutz-Str. 16
Belt: Ulm
Kodiċi postali: 89077
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.